Search
 

Hakkımızda

Navy Blue Güzellik Merkezi

Navy Blue Güzellik Merkezi’nin kurucuları, 10 yıldır güzellik sektöründe, özel sağlık kuruluşlarında estetisyenlik, poliklinik hizmet müdürü, baş hekim asistanlığı ve ünlü medikal estetik hekimleri yanında asistanlık yapmıştır.

Alanında yıllarca çalışmalar yapıp bilgilerini deneyimle birleştirdikten sonra uzman kadrosuyla açtığı Navy Blue Güzellik Merkezi’nde, hijyenik ortamda, müşterilerin güven ve memnuniyetine değer vererek, doğal, kaliteli hizmet sunmaktadır.

Hizmet İlkelerimiz

Güzelleşmenin her kadının hakkı olduğunu ilke edinerek 10 senelik deneyimimizle çıktığımız yolda sizlerin gündelik yaşamları ile güzelliğin buluştuğu her noktada yeni ürünler ve hizmetlerimizle var olan, sürekli değişen ve gelişen teknolojiyi yakından takip eden ve sağlıklı güzelleşme konusunda sizler  için deneyimli kadromuz ile son sistem cihazlar ve  profesyonel bakım ürünleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karsılamak için hizmette hep müşteri memnuniyetini amaçlamaktayız.

Farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlük sağlamak ve daima yenilikçi güzellik merkezi alanında sizlere faaliyet göstermek için varız.